Od pewnego czasu myślę, by pochwalić się swoim akwarium. Nie jest to duży zbiornik, bo tylko 112l, lecz większego w pokoju po prostu nie zmieszczę, ale z tym się pogodziłam, bo nie jest to jedyne akwarium w domu lecz najładniejsze.

Kiedy nasz naczelny domowy akwarysta, Wojtek, przeczytał ogłoszenie, oczy mu się zaświeciły. Takie nagrody! Ale zaraz zaraz, kiedy to ja ostatnio coś kolorowałem w moim   dziesięcioletnim życiu? Lata temu. Oj, niedobrze... Na szczęście Wojtek ma siostry. Które kolorują z taką pasją, z jaką Wojtek reorganizuje swoje akwarium (czyli naprawdę wielką!). Przyszły mu w sukurs wraz z arsenałem  długopisów żelowych: zwykłych, brokatowych, fluorescencyjnych, błyszczących jak kolorowe rybki. Cała trójka zabrała się do pracy.

Do naszej redakcji co jakiś czas zgłaszają się Czytelnicy, którzy nie znajdują naszego Magazynu w empikach. Radzę im wówczas, żeby poprosili sprzedawcę w najbliższym empiku o sprowadzenie pisma. Niejednokrotnie rozmawiałam na ten temat z przedstawicielem kolportera - dostawcy prasy do empików - i zawsze zapewniano mnie, że takie są procedury, że dlatego mają zawsze w swoim centralnym magazynie zapas egzemplarzy każdego bieżącego numeru, aby móc go dostarczyć na życzenie do dowolnego punktu sprzedaży.

Choć mam więcej lat niż 5 i nie jestem małym dzieckiem to spędzenie kilku minut przy kolorowaniu sprawiło mi dużo radości, a przy okazji oderwalo od komputera czy telefonu.

Drodzy Czytelnicy!
Bardzo dziękuję za liczne głosy poparcia i przychylne opinie o odnowionym mA. Mobilizują one całą redakcję do jeszcze większego wysiłku, by to jedyne na polskim gruncie czasopismo akwarystyczne, które łączy zarówno różne środowiska hobbystyczne, jak i pojedynczych miłośników najrozmaitszych podwodnych światów, ciągle zyskiwało na jakości.

Redakcja Magazynu Akwarium ogłasza konkurs kolorowanek. Zapraszamy dorosłych akwarystów i dzieci. Najlepiej, jeśli będzie to wspólna rodzinna zabawa.

Użykownik Bloga mA

Artykuły blogowe