Od pewnego czasu myślę, by pochwalić się swoim akwarium. Nie jest to duży zbiornik, bo tylko 112l, lecz większego w pokoju po prostu nie zmieszczę, ale z tym się pogodziłam, bo nie jest to jedyne akwarium w domu lecz najładniejsze.

Tutoriale

Kategoria artykułów użytkowników Bloga Magazynu Akwarium osadzanych w dowolnej formie: artykułu, fotoreportażu, prezentacji, filmu i innych.

Zagadnienia ogólne

Kategoria artykułów blogowych na tematy ogólne, około akwarystyczne dotyczące wydarzeń i imprez (artykuł - fotoreportaż - film), własnych opinii o zjawiskach, trendach, prognozach dotyczących akwarystyki, opinie, zapytania do redakcji, porady. Tu publikujemy także artykuły, które nie pasują treścią do żadnej zdefiniowanej kategorii. Administrator może utworzyć dla Twojego artykułu nową odrębną kategorię treści blogowych.

Do naszej redakcji co jakiś czas zgłaszają się Czytelnicy, którzy nie znajdują naszego Magazynu w empikach. Radzę im wówczas, żeby poprosili sprzedawcę w najbliższym empiku o sprowadzenie pisma. Niejednokrotnie rozmawiałam na ten temat z przedstawicielem kolportera - dostawcy prasy do empików - i zawsze zapewniano mnie, że takie są procedury, że dlatego mają zawsze w swoim centralnym magazynie zapas egzemplarzy każdego bieżącego numeru, aby móc go dostarczyć na życzenie do dowolnego punktu sprzedaży.

Drodzy Czytelnicy!
Bardzo dziękuję za liczne głosy poparcia i przychylne opinie o odnowionym mA. Mobilizują one całą redakcję do jeszcze większego wysiłku, by to jedyne na polskim gruncie czasopismo akwarystyczne, które łączy zarówno różne środowiska hobbystyczne, jak i pojedynczych miłośników najrozmaitszych podwodnych światów, ciągle zyskiwało na jakości.

Użykownik Bloga mA

Artykuły blogowe