Redakcja mA

Redakcja mA

Redakcja Magazynu Akwarium jako użytkownik Bloga prowadzonego na własnej stronie, zamieszcza w nim materiały redakcyjne, poglądowe, z życia redakcji oraz dodatkowe, dotyczące specjalnych akcji, np. konkursów.

Do naszej redakcji co jakiś czas zgłaszają się Czytelnicy, którzy nie znajdują naszego Magazynu w empikach. Radzę im wówczas, żeby poprosili sprzedawcę w najbliższym empiku o sprowadzenie pisma. Niejednokrotnie rozmawiałam na ten temat z przedstawicielem kolportera - dostawcy prasy do empików - i zawsze zapewniano mnie, że takie są procedury, że dlatego mają zawsze w swoim centralnym magazynie zapas egzemplarzy każdego bieżącego numeru, aby móc go dostarczyć na życzenie do dowolnego punktu sprzedaży.

Drodzy Czytelnicy!
Bardzo dziękuję za liczne głosy poparcia i przychylne opinie o odnowionym mA. Mobilizują one całą redakcję do jeszcze większego wysiłku, by to jedyne na polskim gruncie czasopismo akwarystyczne, które łączy zarówno różne środowiska hobbystyczne, jak i pojedynczych miłośników najrozmaitszych podwodnych światów, ciągle zyskiwało na jakości.

Redakcja Magazynu Akwarium ogłasza konkurs kolorowanek. Zapraszamy dorosłych akwarystów i dzieci. Najlepiej, jeśli będzie to wspólna rodzinna zabawa.

Użykownik Bloga mA

Artykuły blogowe