Magazyn Akwarium

Magazyn Akwarium nr 12/2009 (89)

PRAKTYKA – PORADY – HOBBY

Magazyn Akwarium czasopismo 12/2009

Drodzy Czytelnicy,
No i mamy grudzień…
To, czego udało nam się dokonać w tym roku, to przede wszystkim uniknięcie kryzysu. Przetrwaliśmy i nawet powiększyliśmy grono naszych Prenumeratorów. Jest Ich prawie 1000 osób, aktywnych, stałych Czytelników inspirujących nas do działania. To realny i wymierny wyznacznik sukcesu, który mówi nam, że idziemy w dobrym kierunku.

Dziękujemy Wam, drodzy Prenumeratorzy za zaufanie i zapewniamy, że w przyszłym roku również zadbamy o Was szczególnie. Dla tych najbardziej wytrwałych, naszych „najstarszych” Prenumeratorów przygotowaliśmy świąteczne paczki – niespodzianki. Znajdą się w nich produkty od firm Aquael, Tropical,  Tetra i MHK.

Sądzimy, że można też uznać za sukces wprowadzenie na rynek nowej serii książeczek pod nazwą „Zeszyty akwarystyczne”. Już po pierwszej publikacji widzimy, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem i dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu jej do odrębnej prenumeraty. Odpowiada to zwłaszcza tym Naszym Czytelnikom, którzy wolą Magazyn akwarium kupować w zaprzyjaźnionych punktach sprzedaży, a od nas otrzymywać jedynie „Zeszyty”.

W tym roku byliśmy na prawie wszystkich większych i mniejszych imprezach akwarystycznych, nawiązaliśmy współpracę z organizacjami i środowiskami internetowymi. Bardzo cenimy sobie te kontakty.

Są też inicjatywy, które znów muszą poczekać na „lepsze czasy”. Kiedy wznowiliśmy serię „Wielka Encyklopedia Akwarystyki” byliśmy przekonani, że tym razem uda się pokonać trudności. Niemal jednocześnie ze złożeniem książki „Pierwsze akwarium morskie” do druku kryzys zaczął dawać się we znaki branży wydawniczej. Na druk czekają złożone już kolejne publikacje. Oby ten kolejny 2010 rok okazał się lepszy.

Za chwilę będę święta, chyba najbardziej radosne ze świąt, a potem Nowy Rok i karnawał.

Wszystkim Naszym Czytelnikom składamy życzenia udanych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szampańskiej zabawy sylwestrowej.
Gratulujemy też „dobrej formy” naszym reklamodawcom i życzymy powiększania swoich dóbr i wyników w przyszłym 2010 roku. Podziękowania i najlepsze życzenia należą się zwłaszcza następującym firmom: AquaEl, Tropical, Diversa, Tetra, AquaMedic, MHK, AquaSzut, Acropora, Tropheus  oraz organizatorom targów i wystaw akwarystycznych i zoologicznych.

Bardzo też dziękujemy i składamy najlepsze życzenia współpracującym z nami sklepom.

Powodzenia w Nowym Roku!

Redakcja

Spis treści Magazyn Akwarium czasopismo 12/2009

Wydarzenia 2010
Ciekawostki
Ł. Kur, P. Zarzyński: Idol
Ł. Walaszczyk: Thorichthys ellioti
L. Madej: Mieczyk Hellera
Szczeciński wrzesień akwarystyczny
J.i P. Zarzyńscy: Amazonia w Akwarium Gdyńskim
M. Szostek: Zbrojniki
P. Zarzyński: Kiryśnik czarnoplamy
P. Biegan: Onowodek madagaskarski
Ł. Kur, P. Zarzyński: Strzykwy
Recenzja
Listy do Redakcji
Encyklopedia
Ogłoszenia
Zapowiedzi

Chcę zamówić prenumeratę
Chcę zamówić ten numer

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button