Magazyn Akwarium

Magazyn Akwarium nr 6/2010 (95)

AKWARIUM – TERRARIUM – OCZKO WODNE

Magazyn Akwarium czasopismo 6/2010

Maj minął pod znakiem imprez akwarystycznych, zwłaszcza Interzoo w Norymberdze. Była też Bielsko-Biała i Lublin. Bardzo ubolewam nad tym, że nie możemy pokazać w naszym piśmie pełnych relacji z imprez akwarystycznych. Po prostu brakuje miejsca. Polecam znaną akwarystom stronę Andrzeja Kociołkowskiego. Tam znajdziecie obszerne relacje Autora, którego bardzo cenimy i któremu serdecznie dziękujemy za możliwość wykorzystywania autorskich opracowań na naszych łamach.

Niestety ciągle mamy zaległości w publikowaniu odpowiedzi na listy Czytelników. Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji. Piszecie do nas bardzo dużo listów i to jest naprawdę  budujące. Piszcie dalej i nie zniechęcajcie się tym, że czasem trzeba trochę poczekać. Czytelnicy, którzy zadają pytania za pośrednictwem poczty mailowej otrzymują odpowiedzi zwrotnie zaraz po opracowaniu redakcyjnym, więc tu nie ma problemu. Jeśli zapytanie wymaga szybkiej odpowiedzi (np. trzeba ratować zbiornik przed jakimś nieszczęściem) też staramy się pomagać od razu. Sama publikacja natomiast może się trochę odwlec w czasie. Na przygotowywanej nowej stronie internetowej Magazynu Akwarium będzie odpowiednie narzędzie do zadawania pytań naszej redakcji. Mam nadzieję, że to ułatwi wymianę informacji.

Chciałbym też zwrócić uwagę Czytelników na zmiany w organizacji sprzedaży naszych prenumerat, egzemplarzy archiwalnych i książek. Od czerwca wszystkie sprawy związane z zakupami prowadzi Biuro Usług Dystrybucyjnych INFOR PL. Tam też Czytelnicy mogą szukać informacji o naszych ofertach, składać reklamacje i wyjaśniać wątpliwości. Uznaliśmy, że takie rozwiązanie pomoże nam lepiej zorganizować pracę redakcyjną. Na pewno wpłynie pozytywnie na jakość naszych publikacji, a o to chodzi nam najbardziej.

Darek Firlej

Spis treści Magazyn Akwarium czasopismo 6/2010

Ciekawostki

  • „Jadowita galaretka”
  • Słoniki w akwarium morskim
  • Kraby z Tanganiki

W. Perkowski, P. Biegan: Duże pielęgnice Ameryki Łacińskiej cz.2

M. Szostek: Corydoras aeneus

M. Marciniak: Legwan zielony: chów i pielęgnacja

D. Firlej: Interzoo 2010

A. Kociołkowski: XXVIII Międzynarodowy Konkurs Hodowców Gupika

S. i A. Ohirko: Dyskowce i towarzystwo innych gatunków

A. i S. Ohirko: Spotkanie miłośników dyskowców

P. Biegan: Żywienie ryb w oczku wodnym cz.1

W. Perkowski: „Powrót Króla” czyli… Jej Wysokość „Frontoza”

Listy do Redakcji

L. Madej: Xiphophorus maculatus i variatus: zmienniak plamisty i wielobarwny

Encyklopedia (Pławikoniki i iglicznie)

Chcę zamówić prenumeratę
Chcę zamówić ten numer

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button