HistoriaZasady

O nas

Misja wydawnictwa

Wiedza!

Wiedza to publikacje, zasoby drukowane i cyfrowe. Ale przede wszystkim LUDZIE. Mamy znakomitych autorów i recenzentów. To ONI są naszym największym potencjałem i gwarancją rozwoju. Korzystamy też z wiedzy naszych Czytelników. Często doradzają nam w sprawach prowadzenia pisma, i to zarówno jeśli chodzi o jego zawartość, jak i zagadnienia marketingu, dystrybucji czy sprzedaży.

Doświadczenie!

Magazyn Akwarium funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Zmieniał wydawców i redaktorów naczelnych (w całej historii pisma było ich trzech), ale te zmiany również powiększały nasze doświadczenie odnośnie zapotrzebowań czytelniczych oraz innych zagadnień związanych z prowadzeniem pisma hobbystycznego.

O naszym doświadczeniu mówią liczne kontakty branżowe oraz ze środowiskowymi partnerami (firmami, stowarzyszeniami, forami internetowymi, organizatorami imprez).

Tradycja!

Tradycja mA to jego wydawnictwa. Każdy kolejny wydany numer mA wzbogaca jego tradycję. Tradycja to także obyczaje i rytuały. Mamy takie. Znakomitym przykładem naszej tradycji jest coroczna edycja Nagród im. Darka Firleja.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button