Partnerzy

Konkurs fotograficzny LFA

Przedstawiamy wyniki czwartej edycji konkursu fotograficznego Lubuskiego Forum Akwarystycznego – akwarystyczne.info na najciekawsze zdjęcie o tematyce akwarystycznej w kategoriach akwarystyka słodkowodna i akwarystyka morska, którego patronem medialnym i jednym ze sponsorów był „Magazyn Akwarium”.

Konkurs trwał cały rok w edycjach miesięcznych, zdjęcia przesyłano do 20 dnia każdego miesiąca, a głosowanie w formie ankiety odbywało się od 22 do 28 dnia każdego miesiąca na stronie organizatora www.akwarystyczne.info. Do grudniowego finału przeszły dwa najlepsze zdjęcia z obu kategorii z każdej z miesięcznych edycji. Wszystkie zdjęcia finałowe oprócz punktów uzyskanych podczas głosowania otrzymały dodatkowo punkty przyznane przez jurorów konkursu. W skład jury weszli przedstawiciele sponsorów oraz eksperci: Piotr Dymowski, Paweł Szewczak, Małgorzata Tarczyńska oraz Marcin Wnuk.

Łączna pula nagród wynosiła ponad 7 500 złotych, a zwycięzcy z każdej kategorii otrzymali nagrody o łącznej wartości ponad 1000 złotych.

W załączeniu – finałowe zdjęcia. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział w zabawie, bo konkurencja w tym roku była bardzo duża.

[galeria przedstawiona w tym materiale jest prezentacją przystosowaną do warunków technicznych naszej strony, przez co niektóre prace tracą, zwłaszcza jedna przedstawiająca akwarium morskie w ujęciu wertykalnym; zapraszamy na stronę organizatora konkursu, aby móc je zobaczyć w oryginale – przyp. red.]

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close