Wydarzenia

Konkurs fotograficzny LFA

PARTNER MAGAZYNU AKWARIUM

Konkurs fotograficzny LFA

Przedstawiamy wyniki czwartej edycji konkursu fotograficznego Lubuskiego Forum Akwarystycznego – akwarystyczne.info na najciekawsze zdjęcie o tematyce akwarystycznej w kategoriach akwarystyka słodkowodna i akwarystyka morska, którego patronem medialnym i jednym ze sponsorów był „Magazyn Akwarium”.

Konkurs trwał cały rok w edycjach miesięcznych, zdjęcia przesyłano do 20 dnia każdego miesiąca, a głosowanie w formie ankiety odbywało się od 22 do 28 dnia każdego miesiąca na stronie organizatora www.akwarystyczne.info. Do grudniowego finału przeszły dwa najlepsze zdjęcia z obu kategorii z każdej z miesięcznych edycji. Wszystkie zdjęcia finałowe oprócz punktów uzyskanych podczas głosowania otrzymały dodatkowo punkty przyznane przez jurorów konkursu. W skład jury weszli przedstawiciele sponsorów oraz eksperci: Piotr Dymowski, Paweł Szewczak, Małgorzata Tarczyńska oraz Marcin Wnuk.

Łączna pula nagród wynosiła ponad 7 500 złotych, a zwycięzcy z każdej kategorii otrzymali nagrody o łącznej wartości ponad 1000 złotych.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział w zabawie, bo konkurencja w tym roku była bardzo duża.

Opublikowano drukiem w Magazynie Akwarium nr 1/2017 (161).

Chcę zamówić prenumeratę
Chcę zamówić ten numer

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button